intro8.jpg (131 KB)
Hakkımızda

1975 yılında optik gözlük çerçeveleri üretimine başlayan Sezer Plastik Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti,  İnovasyon teknolojinin sunduğu büyük yenilik olan  İsviçre menşeli TR90 hammadde kullanımıyla 2006 yılında piyasanın öncüsü olarak üretime başlamış ve piyasada bilinen birçok markanın uzun yıllar fason üreticiliğini üstlenmiştir. Tüm gözlük kalıplarımızı,  yüksek teknoloji içeren CNC makine ekipmanları ve tecrübemizle üretmekteyiz. CE ve TSE ISO 12870 standartlarına uygun olarak yüksek kalitede üretilen gözlük çerçevelerimiz, bugüne kadar birçok takdir ve övgüye mazhar olmuştur. Toplam kalite anlayışı ve çözüm odaklı uzman ekibimizle sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Türkiye'nin ilk gözlük üreticilerinden olan firmamız, üretici ile optisyenlik müesseselerinin doğrudan ticaret yapması amacıyla, B2B altyapısının sağladığı büyük avantajlar ile online pazarlamaya geçiyor. %100 yerli emek ve sermaye ile Türkiye’deki fabrikamızda ürettiğimiz yüzlerce renk ve model, divɘrso markamızla artık bir tık yanınızda.

Aşina olduğunuz yüksek kaliteli ürünlerimizi çok avantajlı ekonomik fiyatlardan temin etmek isteyen tüm optisyenlerimizi sitemizi ziyaret etmeye ve kayıt olmaya davet ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.